Кошик
3304 відгуків
+380 (98) 369-16-12
+380 (50) 807-55-39
Вітаміни з США та Європи

Вітаміни та мінерали

Що таке вітаміни?

Вітаміни це група біологічно активних речовин, які ми отримуємо з їжею або окремо зі спортивних добавок. Вітаміни наше тіло не може синтезувати самостійно з цього ці речовини необхідно отримувати з поза. Вітаміни впливають на наш ріст і розвиток, обмінні процеси і імунітет. Існує більше 20 вітамінів, їх поділяють на водорозчинні та жиророзчинні.

Що таке мінерали?

Мінерали це неорганічні елементи які так само не можуть вироблятися нашим організмом. Мінерали забезпечують хорошу роботи нервової системи, забезпечують міцність кісток, беруть участь у виробленні гормонів, що відповідають за проходження нервових імпульсів і скорочення м'язів так що для спортсменів особливо актуально купити мінерали і періодично пропивати весь комплекс.

Навіщо приймати вітаміни і мінерали?

Вітаміни самі по собі на пряму не впливають на працездатність або прогрес у зростанні м'язів, але вони повністю впливають на синтез білків, метаболізм амінокислот, роботу центральної нервової системи і мозку, і якщо буде брак з якихось вітамінів те засвоєння білків, жирів і вуглеводів буде на порядок гірше, загальний стан здоров'я погіршуватиметься у цьому купити спортивні вітаміни і мінерали ви забезпечите себе всіма необхідними елементами для здоров'я і прогресу. У суспільстві прийнято недооцінювати вітаміно-мінеральні комплекси але вони так само важливі, як і амінокислоти, білки і жирні кислоти, а вітаміни для спортсменів просто обов'язкова необхідність так як витрати при активних тренуваннях набагато вище звичайного.

Як приймати вітамінно-мінеральні комплекси?

Вітаміни бажано використовувати курсами якщо дозування значно вище 100% денної норми, тоді беремося в середньому місяць і пару місяців перерву. Якщо дозування в межах 100% то можна використовувати вітаміни і мінерали тривалий період особливо якщо ви активно займаєтеся. Оптимальний час для прийому після їжі, якщо дозування велика то порцію можна розбити на 2 прийоми вранці і вдень.

Ціни на вітаміни і мінерали для чоловіків і жінок?

Вітаміни для чоловіків від 130 грн до 1300 грн
Вітаміни для жінок від 127 грн до 918 грн
Вітаміни для дітей від 90 грн до 480 грн

Де купити вітаміни та мінерали?

Ви можете купити вітаміни та мінерали в нашому інтернет магазині bbpower тому що це вигідно (ми вже багато років збільшуємо обороти і намагаємося за рахунок цього знизити ціни), зручно (зроблений замовлення до 15.00 ми висилаємо в той же день) і безпечно (за кілька років роботи на пром у нас 99.9%позитивних відгуків і сертифікована компанія)

Ми з радістю проконсультуємо і відповімо на всі ваші запитання!

Приємних і вигідних покупок!

ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner