Кошик
3304 відгуків
+380 (98) 369-16-12
+380 (50) 807-55-39
Вітаміни з США та Європи

Ферменти і бактерії

Ферменти для травлення: їх роль та функції

Ферменти-це речовини які наш організм виробляє для розщеплення поживних речовин на потрібні фрагменти які будуть надходити вже далі в кровотік. Травні ферменти відіграють велику роль в загальному стані здоров'я і довголіття, вони розщеплюють білки, жири і вуглеводи, покращують синтез вітамінів і гормонів.

Потрібно приймати травні ферменти?

Більшість травних ферментів виробляються нашої підшлунковою залозою і якщо вона не виробляє достатню кількість то процес травлення сповільнюється, можуть з'являтися гази і здуття. Причин тому може бути багато, це як переїдання, так і різні захворювання такі наприклад як панкреатит. У будь-якому випадку прийом травних ферментів рекомендується як у разі переїдання або споживання великої кількості їжі спортсменами для відновлення та росту так і обов'язковий при більш серйозних захворюваннях коли є великий дефіцит за власним ферментів.

У чому користь пробіотиків і пребіотиків?

Пробіотики-це живі бактерії які містяться в нашому кишечнику і відносяться до вкрай корисного і незамінному типу лактобактерій і біфідобактерій.

Пребіотики це їжа для живих бактерій, мета прийому пребіотиків - підняти і стимулювати вироблення достатньої кількості власних пробіотиків в кишечнику.

В сучасному світі людина отримує дуже велику кількість стресу, нервів, не збалансованого харчування і нестачу сну що призводить до збільшення шкідливих бактерій, травна система потребує правильному балансі між корисними і шкідливими бактеріями і пробіотики грають в цьому дуже важливу роль.

Бактерії і ферменти для поліпшення травлення виконують такі функції:

- Перешкоджають розвитку патогенних бактерій

- Знижують надмірну навантаження на підшлункову залозу

- Стимулюють виведення токсинів і шлаків з організму

- Підтримують необхідну кількість корисних бактерій

- Ускоряют синтез и усвоение белков, жиров и углеводов

- Препятствуют подкожным отложениям

- Повышают иммунитет

- Предотвращают диарею

- Снижают восприимчивость к аллергиям

Где купить пищеварительные ферменты, энзимы и пробиотики?

Вы можете купить пробиотики, пребиотики и ферменты в нашем интернет магазине bbpower потому что это выгодно (мы уже много лет увеличиваем обороты и стараемся за счет этого снизить цены), удобно (сделанный заказ до 15.00 мы высылаем в тот же день) и безопасно (за несколько лет работы на пром у нас 99.9%положительных отзывов и сертифицированная компания) 

Ми з радістю проконсультуємо і відповімо на всі ваші запитання!

Приємних і вигідних покупок!

ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner