Кошик
3308 відгуків
+380 (98) 369-16-12
+380 (50) 807-55-39
Вітаміни з США та Європи

Для суглобів і зв'язок

Що таке добавки, для суглобів та зв'язок?

Препарати для суглобів і зв'язок як правило називаються хондропротектори, це такі активні речовини як глюкозамін і хондроїтин, вони є основним компонентів суглобової рідини і будівельним матеріалом для хрящової тканини.

Навіщо приймати добавки, для суглобів та зв'язок?

При активному фізичному навантаженні наші суглоби схильні до підвищеного зносу і з часом це призводить до травмам або хронічним захворюванням а потім і деформації хрящів що впливає на рухливість з цього для профілактики і навіть лікування суглобів спортсмени або звичайні люди застосовують дані добавки курсами. Ви можете купити глюкозамін і хондроїтин та убезпечити свої суглоби від травм.

Які добавки, для суглобів та зв'язок бувають?

Основними для впливу на суглобову та хрящову тканину є глюкозамін і хондроїтин. Так само часто можна зустріти так званий МСМ (MSM або Метілсульфонілметан) - це сірковмісних речовин яке допомагає знизити запальний процес і біль в суглобі. Що стосується зв'язкового апарату і сухожиль то дуже дієвим і просто незамінним є колаген. Це білок колаген сполучної тканини, він знаходиться дуже широко в нашому тобі і виконує роль еластичності, це стосується і кісток, шкіри, нігтів, суглобів і звичайно зв'язок. По цьому для максимального ефекту варто приймати курсами глюкозамін, хондроїтин, мсм і колаген разом.

Як приймати добавки для суглобів?

Глюкозамін і хондроїтин бажано приймати в дозах по 1000-1200мг на день після їжі, МСМ сірку по 300-500 мг, колаген оптимально в середньому два прийоми на день по 5000 мг. Для лікування дозування потрібних більше.

Ціни на добавки, для суглобів та зв'язок

Глюкозамін і хондроїтин

від 23 грн

до 1260 грн

МСМ

від 140 грн

620 грн

Колаген

від 20 грн

до 910 грн


Де купити добавки, для суглобів та зв'язок?

Ви можете купити хондропротектори і колаген в нашому інтернет магазині bbpower тому що це вигідно (ми вже багато років збільшуємо обороти і намагаємося за рахунок цього знизити ціни), зручно (зроблений замовлення до 15.00 ми висилаємо в той же день) і безпечно (за кілька років роботи на пром у нас 99.9%позитивних відгуків і сертифікована компанія)

Ми з радістю проконсультуємо і відповімо на всі ваші запитання!

Приємних і вигідних покупок!

ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner