Кошик
3304 відгуків
+380 (98) 369-16-12
+380 (50) 807-55-39
Вітаміни з США та Європи

Вуглеводи (Карбо)

Навіщо потрібні вуглеводи з спортивного харчування?

Вуглеводи або як їх ще називають карбо з спортивного харчування необхідні для відновлення сил і енергетичних запасів після важкої тренування. Вуглеводи, як правило, не містять простих цукрів хоча в більшості є швидкими, це потрібно в першу чергу для максимально швидкого отримання енергії і відновлення глікогену в м'язах. Всім відомо, що для побудови нових білкових структур потрібний будівельний матеріал - білок але так само важливо отримувати достатню кількість вуглеводів для того, що б саме будівництво нових м'язів з білків не припинялася і йшла ефективно.

Переваги прийому вуглеводів

- велику кількість енергії

- збільшення швидкості обміну речовин

- стимуляція анаболічних гормонів

- збільшення наповненості м'язів.

Які бувають вуглеводи

Швидкі вуглеводи - використовуються для максимально швидкого засвоєння та отримання енергії, ідеальні для прийому перед і після тренування. можна використовувати разом з креатином, швидким протеїном або амінокислотами.

Повільні вуглеводи - використовуються для прийому вранці або перед сном для плавного вивільнення енергії підживлюючи м'язи кілька годин, можна використовувати з казеїновим протеїном.

Комплексні вуглеводи включають в себе сукупність швидких і повільних карбо вуглеводів для прийому протягом дня або після тренування.

Ціни на карбо вуглеводи з спортивного харчування

Швидкі

від 17 грн

до 580 грн

Повільні

від 190 грн

до 332 грн

Комплексні

від 35 грн

620 грн

Де купити?

Ви можете купити вуглеводи в нашому інтернет магазині bbpower тому що це вигідно (ми вже багато років збільшуємо обороти і намагаємося за рахунок цього знизити ціни), зручно (зроблений замовлення до 15.00 ми висилаємо в той же день) і безпечно (за кілька років роботи на пром у нас 99.9%позитивних відгуків і сертифікована компанія)

Ми з радістю проконсультуємо і відповімо на всі ваші запитання!

Приємних і вигідних покупок!

ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner