Кошик
3308 відгуків
+380 (98) 369-16-12
+380 (50) 807-55-39
Вітаміни з США та Європи

Підв. тестостерону

Навіщо необхідно вітаміни?

Тестостерон є основним і дуже важливим чоловічим гормоном який контролює багато процесів в організмі. Найбільш цікаві спортсменів це те, що тестостерон на пряму впливає на збільшення м'язової маси і прискорення синтезу білка, таким чином якщо природний рівень тестостерону знижений, дуже складно буде якось прогресувати на тренуваннях в плані силових, витривалості і тим більше ріст м'язів.

Добавки для підвищення тестостерону

Існує ряд добавок складаються з різних інгредієнтів які по своїм властивостям здатні підвищити природну вироблення тестостерону до пікових значень, тут важливо зазначити, що йдеться лише про натуральних рослинних речовин, які не здатні підвищити його в кілька разів вище норми і з цього ви можете купити препарат для підвищення тестостерону в нашому інтернет магазині не бояться за побічні ефекти, при правильному застосуванні ці добавки повністю безпечні.

Які бувають тестостеронові бустери?

Tribulus Terrestris (трибулус террестрис) - трав'яниста рослина, активний компонент якого протодіосцин. Трибулус стимулює вироблення тестостерону і зміцнює імунітет.

ZMA - це комплекс цинку, магнію та вітаміну B6 визначена пропорції. Як показали дослідження ZMA здатний підвищувати тестостерон і збільшувати швидкісно-силові показники.

Комплексні препарати - включають в себе велику кількість компонентів таких як йохимбе, экдистерон, маку, д-аспаригиновую кислоту, трибулус та інші. Подібні комплекси працюють більш ефективно і мають більш високу вартість.

Ціни на тестостеронові бустери

Трибулус

від 24 грн

до 640 грн

ZMA

від 150 грн

до 740 грн

Багатокомпонентні

від 180 грн

до 1250 грн

Де купити?

Ви можете купити добавки для підвищення тестостерону в нашому інтернет магазині bbpower тому що це вигідно (ми вже багато років збільшуємо обороти і намагаємося за рахунок цього знизити ціни), зручно (зроблений замовлення до 15.00 ми висилаємо в той же день) і безпечно (за кілька років роботи на пром у нас 99.9%позитивних відгуків і сертифікована компанія)

Ми з радістю проконсультуємо і відповімо на всі ваші запитання!

Приємних і вигідних покупок!

ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner