Кошик
3304 відгуків
+380 (98) 369-16-12
+380 (50) 807-55-39
Вітаміни з США та Європи

Амінокислоти BCAA

Що таке ВСАА?

BCAA або БЦАА це три амінокислоти з розгалуженими ланцюгами, а саме: Ізолейцин, Ванил і Лейцин. Ці три амінокислоти і називають зв'язкою ВСАА. Виділяють їх окремо, тому що вони є незамінними і наш організм не може синтезувати самостійно з цього ці три амінокислоти потрібно обов'язково отримувати з поза.

Амінокислоти ВСАА так само грають велику роль у синтезі інших амінокислот в нашому тілі, при необхідності можуть використовуватися в якості енергії і беруть участь в безлічі інших процесів.

Навіщо приймати BCAA?

Вся справа в тому, що лейцин,ізолейцин і валін являють собою третину важливості від всіх амінокислот в плані синтезу білка і побудови нових білкових структур і м'язів з цього додатковий прийом ВСАА зі спортивних добавок так необхідний і корисний. На сьогодні доведено дослідженнями що приймаючи ВСАА до і після тренування ви підвищуєте синтез білка на 30%. Тим хто працює над підвищенням витривалості, сили і сухий м'язової маси купити і випробувати на собі дію дані амінокислот рекомендується тим більше, що у них немає ніяких побічних ефектів, це повністю натуральний продукт і їх можна використовувати будь-якій людині в практично будь-якому віці. ВСАА так само дуже ефективно використовувати на сушці для кращого жіросжіганія і отримання дуже цінного будівельного матеріалу для м'язів.

Які ВСАА бувають?

В порошку - як правило зі смаковою добавкою, такий варіант найбільш вигідний і має велику кількість різновидів за складом.

В капсулах і таблетках - їх перевага в зручності прийому на ходу і відсутність смакової добавки комусь потрібно.

Рідкі всаа - підвищують швидкість їх всмоктування і засвоєння але коштують, як правило, трохи дорожче.

Як приймати амінокислоти ВСАА?

Нужно сразу сказать что бытует мнение что максимальная порция всаа составляем 5грамм но это не совсем так, дело в том, что максимальное количество одной аминокислоты которая может всасаться в стенку кишечника за один прием это как раз примерно 5 грамм, больше за прием желательно не использовать дабы не тратить аминокислоты впустую, но всаа состоят из 3-х аминокислот и одноразовая порция может легко усваиваться 10грамм за раз. Время прием до/после тренировки и меду приемами пищи, Оптимальное количество 2-3 приема в день в зависимости от нагрузок и т.д.

Цены на ВСАА?

Порошковые всаа

 цены от 19 грн

до 1157 грн

В капсулах і таблетках

ціни від 146 грн

до 675 грн

Рідкі всаа

ціни від 184 грн

до 470 грн

Де купити ВСАА?

Ви можете купити всаа в нашому інтернет магазині bbpower тому що це вигідно (ми вже багато років збільшуємо обороти і намагаємося за рахунок цього знизити ціни), зручно (зроблений замовлення до 15.00 ми висилаємо в той же день) і безпечно (за кілька років роботи на пром у нас 99.9%позитивних відгуків і сертифікована компанія)

Ми з радістю проконсультуємо і відповімо на всі ваші запитання!

Приємних і вигідних покупок!

ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner