Кошик
3305 відгуків
+380 (98) 369-16-12
+380 (50) 807-55-39
Вітаміни з США та Європи

Що таке протеїн і чим він корисний?

Що таке протеїн і чим він корисний?

Що таке креатин?

Купити протеїн – це звичайний білок, який складається у своїй основі з різних амінокислот. Різні білки мають різний амінокислотний профіль і від цього різну цінність для людини. Іншими словами, креатин це готовий для вживання білок з допомогою якого можна заповнювати денну норму. Для простоти візуалізації протеїн — це цеглинки, з яких складаються не тільки наші м'язи але і абсолютно все в нашому тілі.

Вплив протеїн на організм людини

Купити протеїн, він же білок ми отримуємо з їжею самого народження, тому що все наше тіло складається з білків і для їх поновлення та будівництва протягом усього життя потрібна достатня кількість будівельного матеріалу. З'їдений білок не засвоюється моментально, він спочатку розщеплюється нашої травної системою до окремих амінокислот і вже потім всмоктується в кишечник потрапляючи далі в кровотік.

Важливо знати, що різні види білка мають різну цінність і аміно профіль, так наприклад білки тваринного походження (будь-яке м'ясо, риба, морепродукти, молочні вироби, сир, яйця) мають високу цінність для людини через те, що наш людський білок за амінокислотним профілем стоїть ближче до тварини і з цих джерел простіше отримувати потрібні цінні білки. Стосовно рослинних білків (це білок з будь-яких рослинних продуктів, круп тощо) то вони мають більш низьку цінність і що б отримати всі необхідні амінокислоти в потрібних дозах для людини потрібно дуже добре постаратися правильно скомпонувати рослинні продукти інакше ви будете завжди в дефіциті певних амінокислот.

Які бувають види протеїну?

- Сироватковий протеїн буде найбільш поширеним і популярним у силу відмінною біологічної цінності, відносно не високою ціною, повноцінному аміно профілем і найголовніше перевага — це саме швидке засвоєння і попадання в кровотік що робить цей тип білка самим затребуваним. Час засвоєння 15-30 хвилин.

- Казеїновий протеїн так само виготовляють з молока, але він сильно відрізняється по мірі всмоктування і засвоєння, це не мінус, а його характеристика, за яку його люблять і активно використовують.

- Яєчний протеїн вважається еталонним по біологічної цінності, відмінно підходить для людини, швидко засвоюється, але не користується великою популярністю через свою вартість. Час вивільнення амінокислот у яєчного білка середнє між сироватковим і казеїновим і складаємо 1-3 години.

- Яловичий або курячий протеїн є на сьогодні досить новою альтернативою і чому ні, адже білок м'яса відмінно нам підходить, має повноцінний аміно профіль і якщо ви маєте потребу у великій кількості білка, але є багато м'яса вам не хочеться або, наприклад, просто не завжди є час то як варіант можна замінити частину на яловичий або курячий протеїн. Час засвоєння приблизно 3-4 години.

- Комплексний протеїн поєднує в собі кілька видів білка і є такий собі золотий серединою по часу вивільнення амінокислот

- Соєвий протеїн має як свої мінуси, так і плюси, до мінусів можна віднести відносно вышеперечесленных видів білка більш слабкий амінокислотний профіль характерний рослинним білкам і більш низька ступінь засвоєння. До плюсів можна віднести низьку вартість, він добре підходить жінкам у віці через властивості стимулювати поліпшення гормонального фону і просто як джерело білка для вегетаріанців і людей, що дотримують пост.

Рекомендації по прийому протеїну

1. Ідеальний час для приймання сироваткового протеїну – перед і після тренування, коли є потреба у швидкому піднятті концентрації амінокислот у крові для відновлення і росту м'язів.

2. У казеїнового білка дуже повільний період засвоєння і за рахунок цього амінокислоти з протеїну надходять в кров поступово на протязі від 3 до 6 годин, що робить цей вид білка ідеальним вночі і вранці.

3. Комплексний протеїн часто використовують як альтернативу заміні прийому їжі так як в ньому міститься кілька видів білка, і він добре насичує протягом кількох годин.

4. Протеїн можна використовувати, коли зручно, його не потрібно прив'язувати строго до якогось моменту.

5. Протеїн будь-яких видів можна змішувати або з водою або з молоком.

6. Ізоляти та гідролізати більш ефективно і доцільно змішувати з водою тому що це вони швидко засвоюються, а молоко буде тільки уповільнювати цей процес.

7. Середня кількість однієї порції протеїну для чоловіків 30-40г з яких чистого білка 20-30г, для жінок 20-30г протеїну з якого білка 15-23г.

8. Кількість прийомів протеїну в день 2-4 порції, це дозволить вам істотно підвищити загальну кількість білка і швидше відновлюватися і нарощувати м'язи.

Для отримання додаткової інформації або консультації Ви можете звернутися до наших фахівців.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner