Кошик
3304 відгуків
+380 (98) 369-16-12
+380 (50) 807-55-39
Вітаміни з США та Європи

Вітаміни для чоловіків: Як вибрати?

Вітаміни для чоловіків: Як вибрати?

Якщо порівнювати чоловічий і жіночий організм, то жінки відчувають більше гормональні навантаження ніж чоловік, пов'язані з періодом вагітності, пологів і годування дитини. В той час, як чоловічий організм постійно відчуває навантаження, що може привести від серцево-судинних захворювань до інфарктів і інсультів.

Вітаміни стають як прискорювачі в обмінному процесі організму і вносять свою частку в захисті імунної системи. Надходження вітамінів в достатній мірі допоможе підтримати чоловіче здоров'я.

Дуже важливо знати

Незбалансоване харчування, психологічні навантаження, неймовірний темп життя тягнуть за собою ослаблення організму. Крім підтримують здоров'я вітамінів і мінералів для всіх органів, вітаміни допоможуть позбутися з проблемами облисіння, додадуть енергії при розумової та фізичної навантаженні. Підвищать потенцію

На що звернути увагу?

1. Вітамін Д помічник організму для засвоєння кальцію, який допомагає скороченню м'язів. Впливає на вироблення тестостерону, стимулює сексуальний потяг.

2.     Витамин Н принимает участие в метаболизме аминокислот, из которых формируются мышцы. Улучшает состояние кожи, волос и ногтей.

3.     Витамины С и Е стабилизируют кровообращение, укрепляют стенки сосудов, уменьшает застойнее явления малого таза, которые отрицательно влияют на потенцию.

4.     Витамин А улучшает иммунитет, зрение и ускоряет синтез белка.

5.     Витамины группы В для выработки эритроцитов, повышают синтез мужских гормонов и способствуют восстановлению энергии.

6.     Селен, для защиты клеток.

7.     Магний, кальций, цинк для здоровья костей

Чоловікам, які завжди хочуть бути міцними і здоровими, занадто мало приймати тільки природну їжу. Так як під час посилених фізичних навантажень, організм втрачає багато вітамінів і мінералів. Недостатність поживних речовин можна задовольнити за рахунок якісно підібраних харчових добавок. На сьогоднішній день існує спеціально підібраний комплекс вітамінів і мінералів для чоловіків.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner