Кошик
3304 відгуків
+380 (98) 369-16-12
+380 (50) 807-55-39
Вітаміни з США та Європи

Наскільки для нас важливий вітамін Д?

Наскільки для нас важливий вітамін Д?

Обмежене перебування на сонці, викликає дефіцит вітаміну Д. Нестача цього вітаміну, порушує мінералізацію кістки, що призводить до рахіту у дітей і може призвести до остеопорозу та остеомаляції. Цей мікроелемент виконує потрібну функцію в зміцненні кісткового скелета і зміцнення імунної системи. Вважається, що вітамін Д — це група біологічних речовин яка виникає під дією ультрафіолетових променів у шкірі і потрапляють всередину людини з їжею.

Які прояви нестачі вітаміну Д?

У дітей розвиток рахіту і затримка росту, різке зниження маси кісток. Для дорослих притаманне відчуття м'язової слабкості, підвищення ризику переломів, ризик викликання порушення роботи щитовидної залози, ризик підвищення тиску та провокації ракових захворювань.

Яка користь?

Вітамін Д сприяє засвоєнню фосфору і кальцію, основних будівельних матеріалів кісток і зубів. В наслідок чого, кальцій активніше бере участь у роботі нервової системи та несе відповідальність за стабільне скорочення м'язів.

Вітамін Д бере участь у:

1. Допомоги організму відновлювати захисні оболонки, що оточують нерви;

2. Бере участь у нормалізації артеріального тиску і серцебиття;

3. Регулює мінеральний обмін, попереджуючи розвиток рахіту і остеопорозу;

4. Сприяє м'язевого тонусу;

5. Перешкоджає росту ракових клітин;

6. Нормалізує вироблення тестостерону, естрогену і інших гормонів;

7. Підтримує роботу головного мозку;

8. Перешкоджає розвитку недоумства.

 

Великий плюс для спортсменів і бодібілдерів

Людям, які професійно займаються спортом особливо важливе значення має вітамін Д тому, що він бере участь у будівництві кісток, підвищуючи їх витривалість. Удосконалює роботу м'язів, впливає на ріст м'язових волокон, в наслідок чого допомагає досягти високих результатів.

Способи підвищення вітаміну Д в організмі і дозування

Вітамін сонця можна отримати з продуктів, хоча багато з них містять зовсім мала кількість мікроелемента. До їх числа відносяться; молоко, яєчний жовток, злакові рослини, печінка риби і риб'ячий жир. Найпоширенішим джерелом є і харчові добавки, які рекомендують приймати в кінці дня, так як мають найбільшу користь, оптимальне дозування для жінок 1000-2000 МО на день, для чоловіків 2000-3000 МО.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner