Кошик
3304 відгуків
+380 (98) 369-16-12
+380 (50) 807-55-39
Вітаміни з США та Європи

Хром піколінат: 6 фактів, щодо яких ви не знали

Хром піколінат: 6 фактів, щодо яких ви не знали

Піколінат хрому це добавка з великим вмістом хрому. Даний препарат має в своєму складі хром і пиколиновую кислоту. Хром є мікроелементом, який виконує важливу роль у багатьох процесах організму. Важливою метою цього мінералу є стабільний вміст глюкози в крові а так само сприяє синтезу білків, жирів і вуглеводів. Знижує апетит і притуплює відчуття голоду. Налагоджує нормальну діяльність нервової системи, знижує рівень холестерину.

Дія піколіната хрому на організм

Хром жизненно важный микроэлемент, вместе с инсулином он способствует усвоению сахара, что очень важно для людей подверженным сахарному диабету. Добавки пиколинат хрома способствует снизить зависимость к сладкому, а следственно проще соблюдать диету и избавляться от лишнего веса.

Положительные качества

1.Уменьшает желание поесть и прибегнуть к сладкому.

2. Сокращает жировые отложения.

3. Нормализует вес.

4. Доводит до нужного уровня глюкозу.

5. Помогает в производстве полезного холестерина.

6. Предупреждает болезнь сердечно сосудистой системы.

Показание к применению хрома

Хром проявляет снисхождение к глюкозе, тем самым имеет потенциал для проявления большей энергии и выносливости. Рекомендуют прием при наличии раздражительности, усталости, ночных судорог мышц. Так же хром увеличивает запас гликогена в печени, что влияет на центр контроля аппетита в мозге, притупляя импульсы постоянного голода. Следовательно, подходит всем желающим кто хочет похудеть.

Джерело піколіната хрому, більшою мірою знаходиться в харчових добавках, в харчових продуктах вміст хрому порівняно низька. Щоб не виникало дефіциту цього мінералу потрібно включати в свій раціон фрукти, овочі, цільно зернові продукти. Але що б виключити дефіцит хрому, потрібно збільшити його кількість в організмі за рахунок харчових добавок.

Рекомендована добова доза

Для жінок становить 25 мкг

Для чоловіків становить 35 мкг

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner