Кошик
3304 відгуків
+380 (98) 369-16-12
+380 (50) 807-55-39
Вітаміни з США та Європи

Все, що потрібно знати про спіруліні

Все, що потрібно знати про спіруліні

Спіруліна-це синьо-зелена водорость, що характеризується до ціанобактерій, (відома ще як ламінарія або морська капуста).

Спіруліна-це скупчення рослинного білка і вітаміну групи В, прекрасне джерело більшою мірою мікроелементів: йоду, хрому, магнію, цинку, калію, кальцію, селену. Має високий вміст заліза. Містить дуже відоме протипухлинний речовина - фікоцианін, яка здатна зупиняти зростання ракових клітин.

Корисні якості спіруліни

Спіруліна володіє чудовою профілактикою для багатьох хвороб. Корисна для людей з ослабленим імунітетом, збільшує захисні властивості в організмі, уповільнює процеси старіння, знижує рівень цукру в крові, допомагає відновленню мікрофлори в кишечнику, нормалізує роботу серця і судин, покращує пам'ять. Є позитивним засобом для нервової системи, так як містить фолієву кислоту. А присутній там вітамін В12 важливий для процесу клітинного поділу крові, шкіри. Вітаміни В6, В2 знаходяться там, добре підходять для вегеторианцев. Вміст вітаміну В1 у спіруліні перевищує більше, ніж в яловичині і моркви. Винятковість цієї водорості надає підвищений вміст білка в кілька разів. Добре використовується в косметології.

Рекомендації для вагітних і дітей

Спіруліну рекомендують включати в раціон вагітним і дітям зі зниженим гемоглобіном, адже це найкращий джерело заліза. Значить це велика допомога при лікуванні анемії. Сприяє підвищенню імунітету і впорається з цим на відмінно.

Дія спіруліни при схудненні

Велику користь принесе сприрулина бажаючим схуднути, адже знижується рівень холестерину і солей важких металів. Нормалізуються обмінні процеси і притупляється відчуття голоду у зв'язку з високим вмістом білка. Таке поєднання забезпечить нормалізацію ваги.

Особливості застосування

Як бачимо, спіруліна дуже корисний і важливий продукт який повинен бути присутнім у раціоні кожного. Натуральні добавки допоможуть вам в цьому, тим більше вони більш зручні у вживанні. Прийом рекомендують протягом від одного до трьох місяців. Найчастіше випускається у таблетках, які добре розчиняються, але і у вигляді капсул. Для дорослої людини рекомендована добова доза вважається 5 грам, але на початковому етапі дозу зменшують у два рази, що дозволить організму звикнути.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner