Кошик
3304 відгуків
+380 (98) 369-16-12
+380 (50) 807-55-39
Вітаміни з США та Європи

Вітаміни групи В: Користь і важливість для організму

Вітаміни групи В: Користь і важливість для організму

Вітаміни групи В мають важливе значення у формуванні щоденного раціону. Вони сприяють метаболізму діяльності в організмі, допомагають підтримки здоров'я нервової системи тканин, підвищує якість діяльності серцевого м'яза і фігурують у виробленні еритроцитів.

Які бувають вітаміни групи В?

В1 (тіамін) демонструє сприятливий вплив на функцію черепного мозку і на структуру нервових закінчень. Переробляє поживні речовини в енергію. Наявний такий вітамін, який знаходиться в більшості, в їжі рослинного походження: в крупах, злакових культурах, пророслих зернах, капусті, картоплі.

В2 (рибофламин) плідно впливає на формування червоних кров'яних тілець. Переробляє продукти живлення в енергію, знижуючи окислювальний процес. Знаходиться в кисломолочних продуктах, печінці, яйцях, м'ясі, рибі.

В3 (ніацин) налагоджує холестериновий і вуглеводний обмін, без його участі немає можливості виробляти інсулін, кортизон і статеві гормони. Більшість вітаміну В3 присутня в м'ясних і рибних продуктах, в бобових культурах.

В5 (пантенол) як підтримка у лікуванні ран. Дуже потрібен для рокіровки обміну речовин,функціонування нервової системи. Знаходиться в м'ясі, в субпродуктах, яйці, цвітній капусті і зелених овочах.

В6 (піродоксин) відповідає за стан і функцію мозку. Застосовується організмом для вироблення еритроцитів і нейротрасмиттеров. Є в картоплі, крупах, волоських горіхах, м'ясі і ягодах.

В7 (біотин) впорядковує ступінь цукру в крові, сприяє знизити м'язові болі. Знаходиться в яйцях, рибі морського походження, яблуках.

В9 (фолієва кислота) має відношення у формуванні плоду майбутніх матусь. Вітамін співпрацює зростання і ділення клітин, перетворення червоних і білих тілець. Міститься в капусті, петрушці, селері, шпинаті.

амінокислот. Завдяки вітаміну В12 виникає активізація згортання системи крові, в силу чого скорочується рівень холестерину.

Тому вітаміни містяться в цій команді, не завжди людина може вживати кожен день, з продуктами харчування. Ось чому організм потребує більшої кількості.

Завдяки виробникам харчових добавок, був розроблений цілий ряд комплексних добавок групи вітаміну Ст. Комплексні харчові добавки містять 8 вітамінів цієї групи, які підходять: вегетаріанцям, жінкам у період вагітності, людям похилого віку. Харчові добавки, вироблені тільки з натуральних харчових продуктів. Тому вживання харчових добавок не тільки підвищить загальне самопочуття, але й підніме настрій.

Вітаміни В групи випускаються у вигляді капсул і таблеток. Добре засвоюються організмом.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner