Кошик
3488 відгуків
+380 (98) 369-16-12
+380 (50) 807-55-39
Вітаміни з США та Європи

Все про мелатоніні: корисні властивості

Все про мелатоніні: корисні властивості

Величезна кількість жителів по всьому світу мучаться від неповноцінного сну. Насправді, проблема дуже серйозна, яка веде за собою певну кількість неприємностей. До всього цього, така проблема призводить до втрати працездатності, страждає імунна система, знижується концентрація уваги і погіршується здоров'я.

Що таке мелатонін?

Мелатонін — це гормон, який регулює всі наші внутрішні ритми, від нього залежить наш сон і неспання.

Мелатонін не тільки гормон сну, він так само має дію антидепресанту. При дефіциті сонячного світла, а це осінь і зима підвищується рівень мелатоніну, тоді таке відчувається особливо. Не хочеться прокидатися вранці, йти на тренування, значить з'явилися перші ознаки порушення вироблення мелатоніну. При його дефіциті людина починає старіти, з'являються перші ознаки регуляції ваги тіла, для жінок настання ранньої менопаузи.

Механізм дії мелатоніну.

Мелатонін — це оптимальне дію речовини забезпечують відмінне самопочуття, гарний настрій і бадьорість в незалежності від погоди.

Переваги мелатоніну:

- Допомагає організму швидко адаптуватися при зміні часових поясів;

- активізує функції імунної системи;

- приймає участь при роботі травної системи;

- стабілізує роботу серцево-судинної системи;

- результативно забезпечує роботу ендокринної системи;

- захищає від стресу і депресії;

- позитивно діє на інші гормони;

- має антиоксидантний ефект

- Коли краще виробляється мелатонін?

Нічний час доби-найкращий час для вироблення мелатоніну. І більше половини всього мелатоніну синтезується в організмі, при цьому надмірне освітлення може перешкодити синтезу гормону. Ось чому так важливо дотримуватися режиму сну і спати в темному приміщенні. Для гормональних перетворень, які призводять до синтезу мелатоніну необхідний і сонячне світло, тому денна прогулянка не завадить його перетворення.

Позитивні якості мелатоніну

Допомога при захворюванні серця і судин:

Мелатонін дозволяє знижувати артеріальний тиск і ступінь холестерину. Призначений для лікування запалення і має антиоксидантну властивість. Це поєднано з тим, що мелатонін працює, як капкан вільних радикалів.

Допомога для здорового сну:

Мелатонін здатний вирішити проблеми зі сном, тому вживання добавок може вирішити цю проблему. Особливо для людей, які працюють у ніч або зміна часового поясу.

Допомога для більш міцної імунної системи:

Мелатонін-володіє сильним антиоксидантною властивістю і дозволяє зміцнити імунну систему, діючи як подразник. Демонструє протизапальну діяльність при збільшеній імунної реакції, як у випадку гострого запалення.

Допомога при стресі:

Мелатонін-допоможе зняти напругу, якщо присутнє почуття тривоги або полегшить його симптоми. Так само дозволяє бути хорошому настрою і зберігає діяльність головного мозку.

Допомога при шумі у вухах:

Мелатонін-сприяє послабленню рівня шуму і фону у вухах, що дозволить швидкому засипанню і підвищення сну.

Помощь при негативных симптомах менопаузы:

С возрастом в организме женщины начинается перестройка гормонов, один из них-мелатонин, который вырабатывается меньше прежнего. А ведь именно он обеспечивает глубокий и продолжительный сон

Помощь при занятии спортом:

Мелатонин может улучшить показатели в спорте, повысить выносливость во время тренировок, улучшает качество сна, а, следовательно, организм лучше отдыхает и возобновляется.

Способы применения мелатонина и дозы

Новичкам, желающим начать употребление мелатонина рекомендуют начальную дозу от 0.5мг-1 мг на ночь. Если нет ожидаемого эффекта, то дозу можно увеличить до 5 мг. Каждый сам индивидуально находит подходящую себе дозу для улучшения сна. Не стоит превышать дозу больше 5 мг, что не изменит большую эффективность

Негативные и побочные действия мелатонина.

Пищевые добавки являются безопасными для организма человека, тем более мелатонин не вызывает привыкания. Но все зависит от особенности каждого человека. Возможны в крайне редких случаях: головокружение, тошнота и рвота.

Заключение.

Мелатонін сама рекомендована добавка для поліпшення сну і інших органів нервової системи.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner