Кошик
3334 відгуків
+380 (98) 369-16-12
+380 (50) 807-55-39
Вітаміни з США та Європи

Кращі натуральні добавки для зниження ваги

Кращі натуральні добавки для зниження ваги

Спортивні добавки які можна придбати для жіросжіганія схильні великій кількості дискусій як в позитивну так і в негативну сторону. Від частини це не позбавлене сенсу так як подібні добавки багато виробники представляють як чарівну таблетку яка буде працювати сама по собі. Як раз, коли є такі твердження варто обходити стороною подібні добавки тому що серйозні виробники ніколи так писати не будуть. І тим не менше серед величезної кількості непотрібних добавок є і дійсно ефективні натуральні продукти, про які ми і поговоримо.

Кофеїн

Кофеїн входить в більшість комплексних жіросжігателей, без кофеїну схуднення роблять набагато рідше. Все це не спроста, справа в тому, що кофеїн сам по собі дуже ефективний для жіросжіганія завдяки прискоренню метаболізму, тобто переробки жиру в енергію.
Оптимальна доза для спалювання жиру 200-400мг в день розбитих на 2 порції по 100-200 мг.

Екстракт зеленого чаю

Екстракт зеленого чаю так само має велику кількість кофеїну галат поліфенол епігаллокатехін (EGCG) Два цих компонента маю синергічний ефект тобто підсилюють один одного і добре прискорюють метаболізм жиру в якості енергії, його ефект так само можна відчути у вигляді виділення тепла. Оптимальна дозування 250-500 мг на добу розділених на 2 порції.

Купити для схуднення

В одному з експериментів було доведено, що раціон з великим відсотком білка дає значно більше жиросжигание ніж з малим відсотків білка при однаковій кількості калорій.
Велика кількість білка дає більше почуття насичення і сильніше зменшує вироблення греліну (відповідального за голод).
Хоч і немає проблем добирати норму за допомогою їжі, практика показує, що людям дуже часто просто ніколи нормально харчуватися при всьому бажанні і в такому випадку добирати норму білка за допомогою протеїну є відмінним виходом. Проте варто відзначити, що протеїнові добавки для схуднення варто вибирати з великим відсотком білка і мінімальним відсотком вуглеводів.
Висновок: норма білка дає краще насичення, прискорює метаболізм, допомагає спалювати жир, краще себе почувати і зберігати м'язи в тонусі.

Клітковина

Ще одним з хороших способів знизити апетит не споживаючи при цьому багато калорій, це клітковина або розчинні волокна. При їх споживанні в шлунку утворюється більше рідини і це викликає почуття насичення. По мимо цього клітковина так само дуже корисна для травлення і є пребіотиком (їжею для корисних бактерій)

Йохімбін

Йохімбін володіє хорошими жиросжигающие характеристиками. Його ефект полягає в блокуванні певних рецепторів внаслідок чого спалювати більше жиру в якості енергії.
В одному з останніх досліджень, проведених з футболістами було виявлено, що вони всього за 3 тижні не змінюючи свій раціон позбулися 2.2% жиру. Дозування була при цьому 10мг в день і це при їх спочатку низькому відсотку жиру що при більш високому показало б, швидше за все більш значний ефект.

Л-карнітин

У л-карнітину є свої переваги, він ефективно працює як жиросжигателя але ефект є при контролі за дієтою, якщо є дефіцит калорій значить він буде прискорювати жиросжигание. Плюсом є те, що л-карнітин повністю безпечний, його можна застосовувати тривалий час і так само у нього є не мало інших плюсів, взяти хоча б зміцнення серцево-судинної системи. Ефективна дозування 2000-3000 мг 2 рази на день.

5-HTP

У 5-HTP є здатність пригнічувати апетит, це можна використовувати як додаткову допомогу, дозування для цього повинні бути 600-800 мг на добу розділених на 3 прийоми.

Висновки

Всі перераховані вище добавки є повністю безпечними, варто розуміти, що це відмінне доповнення до вашого правильного раціону харчування та активних тренувань, в такому випадку ви використовувати їх з максимальною віддачею.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner