Кошик
3305 відгуків
+380 (98) 369-16-12
+380 (50) 807-55-39
Вітаміни з США та Європи

Що таке глютамін? Корисні властивості

Що таке глютамін? Корисні властивості

Глютамін дуже важлива амінокислота, не тільки тому що вона займає 60% обобьем всіх амінокислот але і з-за своїх корисних і важливих якостей. Дана амінокислота синтезується організмом самостійно з інших амінокислоти або звичайно з їжі. Але якщо є підвищений стрес у вигляді тренувань або травм і отриманого з їжі глютамина не вистачає, спортивні лікарі прописують глютамін у вигляді добавки, це допомагає швидко відновити запаси і сильно прискорити відновлення після травм, опіків або просто інтенсивних тренувань.

Для чого потрібен гейнер?

Амінокислоти глютамін це молекула яка більшою мірою відповідає за створення «транспортних капсул» для перенесення поживних компонентів по всьому тілу, до того ж глютамін відповідає за боротьбу з вірусами і підвищує імунітет.
У нашому тілі використовується форма L-глютамін з цього саме ця форма і є найбільш ефективною і використовується у спортивних добавках.

Глютамин для росту м'язів

Дослідження показали, що використання глютаміна підвищує відновлення після тренувань і зменшує втому. При важких тренуваннях витрачається велика кількість глютаміна і що б це компенсувати організм самостійно синтезує його руйнуючи вже створені білки м'язів і тим самим зменшуючи м'язову масу, з цього додатковий прийом глютамина може допомогти зростанню м'язів.

Глютамин для імунної системи

Як ми сказали раніше глютамін відіграє важливу роль у підтримці імунної системи зокрема він дає таким важливим клітинам як лейкоцити і певних клітин кишечника енергію. Після проведення досліджень вчені прийшли до висновку, що вживання глютамина допомагає зменшити час прибуття хворого після травм і опіків, зменшити термін відновлення після інфекційних захворювань.

Глютамін і здоров'я кишечника

Поліпшення показників імунітету з прийомом глютамина пояснюється впливом на кишечник. Глютамин в кишечнику створює певний бар'єр який допомагає стримувати шкідливі бактерії, віруси і токсини від попадання в органи. Справа в тому, що в кишечнику існує велика кількість бактерій які регулюю загальний стан і ефективність роботи імунітету і глютамін за заявою вчених є паливом для цих бактерій.

Як і скільки приймати протеїн?

Як показали дослідження глютамін є цілком нешкідливою амінокислотою, випробовувані використовували дозування від 5 до 45 грам в день що не показало ніяких побічних ефектів. Застосування – 2-3 порції в день по 5-10 грамів. Краще до/після тренування і перед сном.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner