Кошик
3304 відгуків
+380 (98) 369-16-12
+380 (50) 807-55-39
Вітаміни з США та Європи

Вітаміни натурально?

Вітаміни натурально?

Що таке тестостерон?

Тестостерон це головний чоловічий гормон, який відповідає б'ємо і кількість м'язів, силу, настрій, лібідо, загальне самопочуття і багато іншого. Для жінок тестостерон теж важливий і від його концентрації залежить сексуальний потяг, рівень енергії і сили.
Максимальний пік тестостерону досягається у чоловіків в ранньому віці 13-16 років і далі поступово знижується протягом усього життя.

Тестостерон впливає на:

- Якість і щільність кісток;
- Зростання м'язів, силових і витривалості;
- Вміст жиру;
- Виробництво червоних кров'яних тілець;
- Статева система.
У чоловіків старше 30-35 рівень тестостерону більш активно знижується, але це нормальний процес, і боятися цього не варто, однак є випадки занадто сильного зниження цього гормону особливо останнім часом, коли у чоловіків маленька фізична активність, багато стресу і погане харчування може призвести до таких симптомів як:
- Зниження сексуального бажання;
- Надлишковий відсоток жиру;
- Зменшення кількості м'язів;
- Підвищена набряклість в області грудей;
- Поганий сон
- Погіршення настрою
- Депресія
Занижений рівень може виникати з-за надмірного стресу, паління, алкоголю, деяких лікарських препаратів як побічний ефект. Якщо у вас є низка вищезазначених симптомів рекомендуємо звернутися до лікаря для перевірки рівня тестостерону і подальшої корекції.


Добавки для підвищення тестостерону

Є певний компоненти як правило рослинного походження, які здатні підвищити рівень тестостерону в крові до пікових значень і ми приготували список найбільш ефективних з них.

Вітамін D

Вітамін Д він же D3, дуже ефективно підвищує вироблення тестостерону. До того ж люди в наших не особливо сонячних регіонах постійно відчувають дефіцит цього вітаміну і його прийом стає ще більш актуальним. Вітамін Д одночасно підвищує рівень тестостерону та зменшує ГЗСС що на виході дає ще більше вільного тестостерону. Існує думка що D3 токсичний, це так але при досить великих дозах, численні дослідження на цю тему показали що дозування 2000-3000 МО на день повністю безпечна для дорослих людей. Безпечної за висновками досліджень виявилася й дозування в 10000 МО на добу, що дає певне розуміння в підборі своєї дозування.
Рекомендуемся для підвищення тестостерону вживати 4000 МО на добу, це безпечно і ефективно.

Yohimbe

Виходячи з досліджень трава йохимбе дуже ефективна при лікуванні еректильної дисфункції. Ця трава так само підвищує сексуальне збудження. Yohimbe використовують в основному в капсулах і показово те, що ця трава дозволена управлінням з контролю за ліками як найбільш ефективний засіб для лікування еректильної дисфункції.

Цинк

Препараты на базе цинка хорошо помогают увеличить количество тестостерона у людей имеющих дефицит цинка, это важный момент. На Рынке существуют специальные комплексы которые называются ZMA, в них входит цинк, магний и витамин B-6, в такой связке и с определенным соотношением добавки эффективно могут повышать тестостерон особенно если есть недостаток цинка.

Maca

Мака так же может повышать свободный тестостерон и играет роль хорошего адаптогена, так же улучшает половое влечение.

Трибулус

Трибулус це рослина прийом якого дозволяє підвищити силові показники і підняти занижений рівень тестостерону що приведе і до зростання м'язової маси.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner