Кошик
3304 відгуків
+380 (98) 369-16-12
+380 (50) 807-55-39
Вітаміни з США та Європи

Як краще просушити м'язи з використанням спортивно харчування

Як краще просушити м'язи з використанням спортивно харчування

Якщо у вас є бажання зробити ваші м'язи більш рельєфними, посилити венозного м'язів і зробити їх візуально більш об'ємними і красивими тоді для цього потрібно зменшити відсоток жиру в тілі. Це досить точний і чутливий процес, який займає якийсь час і, якщо робити помилки в результаті можна спалити більше м'язів, ніж жиру і отримати більше шкоди ніж користі.

Правильне харчування на сушці

Загальноприйняті рекомендації менше є тут не працюють, як і не працюють в принципі. Що б не розгубити м'язи потрібно плавно зменшувати загальний калораж і додавати більше білка і якісних жирів. Наше тіло складається з білка і тому при активній життєдіяльності ми витрачаємо велику підвищену кількість білка з цього його потрібно обов'язково компенсувати збільшенням в раціоні його складової. На виході виходить наступне, ми урізуємо калорійність всього нашого раціону за рахунок вуглеводів і додаємо білка, норма для не тренується людини становить 1 г білка на 1 кг ваги тіла, для активно тренується це норма вже 1.7 р а на сушіння для компенсації потрібно споживати 2.5 г на кг ваги, наприклад при вазі в 80кг потрібно до 200г білка в день. Білкова їжа повинна бути в пріоритеті тваринного походження з-за найбільш відповідного амінокислотного профілю для людини. Це м'ясо, риба, яйця, молочна продукція (молоко, кефір, сир, сир, протеїн і амінокислоти). Жиры необходимо держать на отметке не ниже 0.5г на 1кг веса.

Спортивные добавки на сушке

Спортивное питание может идеально вклиниваться ваш рацион на сушке и вот почему:

- Протеин имеет очень низкую калорийность и процент белка в 70-90% поэтому можно с его помощью добирать нужное вам количество белка в день при этом получиться снизить общий калораж что еще больше ускорит жиросжигание, к тому же это очень удобно так как не нужно его готовить, разбавили с водой и вперед и вкусно!

- Аминокислоты всаа и глютамин можно так же использовать на сушке, данные аминокислоты просто идеальны в этот период времени потому что имеют очень низкую калорийность и высокую концентрацию за счет чего вы получаете дополнительный строительный материал для сохранения мышц практически без лишних калорий, как бонус глютамин повышает иммунитет что немаловажно при более ослабленном организме на дефиците калорий.

- Вітамінні комплекси необхідні для заповнення дефіцитів, при втраті жиру активно витрачаються і всі вітаміни, і мінерали тому що б уникнути негативних наслідків у вигляді просідань гормонального фону, судоми так далі потрібно пропивати вітаміно-мінеральні комплекси.

- Карнітин це звичайно повністю цільова категорія і вони допомагають організму більш активно позбавляти від жиру, дають багато енергії для потужної тренування і підтримують хороший тонус м'язів.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner