Кошик
3304 відгуків
+380 (98) 369-16-12
+380 (50) 807-55-39
Вітаміни з США та Європи

Як відрізнити оригінальний 100% Whey Gold Standard від підробки?

Як відрізнити оригінальний 100% Whey Gold Standard від підробки?

Так як протеїни Optimum Nutrition дуже популярні і коштують не дешево їх до жаль, навчилися підробляти, і ми вирішили в цій невеликій статті вказати основні відмінності оригінал від підробки. Треба зазначити, що всі критерії підходять для всієї лінійки протеїнів фірми Optimum

Перевірочна наклейка з кодом

Що б підвищити впевненість і високу якість своєї продукції фірми Optimum тепер доповнює всі свої продукти крім батончиків спеціальною наклейкою-стікером який можна стерти монеткою і ввести перевірочний код на сайті виробника.

Спеціальна кришка

У протеїнів даної фірми кришка йде багатошарова, в неї з внутрішньої сторони є картонна мембрана, яка при відкритті банки залишається всередині кришки.

Голограма

Всі оригінальні банки запаюються захисною плівкою золотого кольору, яка є голограмою і додатковим елементом захисту від підробок.

Дно банки

Упаковка 100% Whey Gold Standard зроблена за особливою технологією тому на дні оригінальної банки можна побачити спайку.

Додаткові параметри

Оригінальна етикетка має якісну чіткий друк, а сама етикетка має металізовані елементи. Так є QR-код, просканувавши який можна побачити додаткову інформацію та продукт.

Наш інтернет магазин займається тільки оригінальною продукцією Optimum Nutrition

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner