Кошик
3308 відгуків
+380 (98) 369-16-12
+380 (50) 807-55-39
Вітаміни з США та Європи

Кому потрібні предтренировочные комплекси і навіщо?

Кому потрібні предтренировочные комплекси і навіщо?

Тенденції показують впевнене збільшення популярності предтреников. Вони створені що б допомогти спортсмену провести максимально ефективну тренування.

З чого складаються предтреники?

Одним з основних компонентів служить креатин, він з невеликою кількістю вуглеводів як правило знаходяться в продукті дає високий рівень АТФ що на виході дозволяє атлету тренуватися важче і довше.

Так само в предтренировочные комплекси часто додають амінокислоти всаа) з-за їх властивостей швидко потрапляти в м'язи і стимулювати відновлення.

Одним з невід'ємних компонентів є аргінін, так це амінокислота, але її головне властивість розширювати судини наповнюючи м'язи більше крові, а значить більше поживних речовин що по відчуттях дає кращий пампінг і накачування м'язів.

Кофеїн і таурин стимулятори центральної нервової системи, вони допомагають утрать втома, млявість, «прокинутися» і приступити до ефективної важкої тренуванні не зменшуючи темпу, до того ж таурин збільшує відновлення м'язів.

Гуарана входить до складу додає енергії за рахунок вмісту в ній кофеїну і надає захист м'язів від вільних радикалів.

Практично у всі предтреники входять вітаміни групи С і В для кращого засвоєння основних компонентів.

Переваги і недоліки предтреников

Будь-які препарати та добавки мають як свої переваги, так і недоліки, до переваг можна віднести:

- увеличение роста мышц

- уменьшение процента жира

- увеличить силовые и общие физические показатели

К минусам можно отнести индивидуальную непереносимость компонентов и небольшой сосудосуживающий эффект по этому людям с проблемами сосудистой системы таки препараты принимать можно после консультации с врачом.  

Мужские и женские предтренировочные комплексы

Существует предтреники для всех так и более направленные с акцентом для определенной цели.

Саме по цілі і відрізняються комплекси для дівчат і хлопців. Дівчатам більш важливо отримувати багато енергії на тренуванні і мати жиросжигающие ефект при цьому що б не було ніякої додаткової затримки води, такий продукт повинен бути на базі кофеїну, зеленого чаю і різних екстрактів. Хлопцям в пріоритеті зростання м'язів і отримання енергії що відрізняє складу таких комплексів у бік креатину, аргініну і амінокислот.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner