Кошик
3334 відгуків
+380 (98) 369-16-12
+380 (50) 807-55-39
Вітаміни з США та Європи

Все, що вам потрібно знати про гейнер!

Все, що вам потрібно знати про гейнер!

Що таке креатин?

Вітамінний створений в першу чергу для зростання м'язової маси і збільшення силових показників.

Вітамінний це вуглеводно-білковий продукт, в який входять якісні білки, вуглеводи, жири та вітаміни для отримання потрібної кількості поживних речовин м'язів. Вуглеводи і висока калорійність в гейнер дають велику кількість енергії, а білки забезпечують необхідними амінокислотами м'язи для відновлення і будівництва мускулатури. В якісні гейнери додають так і великий набір вітамінів, мінералів і травних ферментів для більш збалансованого засвоєння.

Склад і пропорції гейнера

Гейнери бувають з різним співвідношенням вуглеводів, зазвичай відсоток білка від 10 до 40% а вуглеводів від 40 до 75%. Так само в гейнери можуть додавати креатин та амінокислоти для більш анаболічного ефекту.

Висококалорійний гейнер – це 10-15% білка, такі суміші більш доступні за ціною, до прикладів можна віднести Mass Up, Gainer 10, Serious Mass

Високобілкові гейнери – це від 20 до 40% білка, з-за великої кількості білка вартість таких сумішей вище, до прикладів можна віднести Pro Gainer, Super Mass Gainer, Impact Weight Gainer

На сьогоднішній день популярність гейнери продовжує збільшуватися оскільки це дуже зручний інструмент для підтягування м'язів енергією і звичайно збільшення м'язової маси. Хороший вітамінний складається з якісної білкової матриці яка буде давати м'язам будівельний матеріал кілька годин і спеціальних вуглеводів які максимально швидко засвоюються і поповнюють запаси глікогену в м'язах.

Переваги гейнера

В цілому гейнер є дуже універсальним продуктом і може підійти абсолютно всім, для росту м'язів гейнер просто незамінна добавка оскільки дозволяє відразу отримати максимум і закрити потреби в будівельному матеріалі, енергії, корисних і потрібних жирах.

1. Вітамінний відмінно допомагає набирати загальна вага і нарощувати м'язи людям, з худим статурою які вкрай складно набирають вагу. Такі люди володіють низьким відсотком жиру з-за дуже швидкого метаболізму і при таких самих старанних важких тренуваннях вони не можуть ефективно нарощувати м'язи тому необхідно збільшувати загальний калораж і додавати більше білка, гейнер у цьому плані підійде ідеально.

2. Допомагає налагодити режим харчування. Сьогодні дуже швидкий ритм життя і деколи дуже складно підтримувати 5-6 повноцінних прийомів їжі тому дуже легко і швидко можна заробити собі порцію гейнера і взяти з собою на роботу/навчання що б у будь-який зручний час випити і замінити таким чином прийом їжі. По мимо цієї звичайної їжі необхідно з'їдати дійсно багато що б хоч трохи рости, найчастіше це стає проблемою або часу, або складно чисто фізично стільки з'їсти. Тому гейнер допомагає більш комфортно замінити 1-3 прийому їжі. Ви повинні розуміти, що гейнер відмінне доповнення до свого раціону, але не його заміна.

3. Вітамінний дозволяє більш точно регулювати надходження поживних речовин, ви зможете контролювати скільки калорій, білків і вуглеводів споживаєте щодня, дуже легко відміряти саму порцію гейнера, є мірний совочок і на упаковці вказано скільки входить в один мірник, за рахунок цього можна точно варіювати порцію.

4. Є гейнери як для прийому до/після тренування – в них входять швидкі білки і вуглеводи, а є для прийому між прийомами їжі і на ніч, такі продукти входять комплексні білки з казеїном і повільні вуглеводи.

5. Будь-яка хороша тренування в залі це стрес для м'язів і нервової системи, після цього починаються адаптаційні механізми відновлення і зростання протягом декількох днів після тренування. Все це час необхідно давати своєму тілу потрібні поживні речовини і тоді ви отримаєте максимум користі і віддачі від тренування, зокрема після тренування особливо важливо в найкоротші терміни поповнити енергетичні запаси і отримати амінокислот що б уникнути катаболізму. Якщо постійно важко тренуватися і при цьому не давай тілу поживні речовини в потрібній кількості ви будете тільки травмувати м'язи завдаючи більше шкоди ніж користі. Ви можете приготувати порцію гейнера будинку і взяти з собою на тренування що б випити його відразу після закінчення, це дуже зручно і займе всього пару хвилин.

Як приймати гейнер?

Прийом гейнера може допомогти вам налагодити ваш правильний режим харчування. Приймати гейнер можна для таких цілей як:

- Набір м'язової маси. Тоді потрібно по мимо основних 4-5 прийомів їжі додавати ще 2-3 порції. Кількість порції для людей вагою до 80 кг в середньому 100-130г, змішувати можна як з водою, так і з молоком (300-400мл в залежності від смаку), з молоком вийти більше калорійність, але і довше буде засвоюватися. З початку приймається половина порції 50-60г що б трохи звикнути і переконатися, що немає ніяких алергенних реакцій.

- Підтримувати якісний раціон для швидкого відновлення, якщо у вас немає часу для 5-6 прийомів їжі протягом дня, але ви важко тренуєтеся тоді для зручності можна замінити 2-3 прийоми гейнери, кількість так само залежить від вашої ваги і цілі, в середньому так само 100-130г змішаних з 300-400мл води або молока.

Можна поєднувати гейнер з іншими добавками?

Безумовно так, до найбільш частих комбінацій можна віднести гейнер з креатином, в така зв'язка ідеальна для засвоєння креатину так як вітамінний грає тут роль транспортної системи.

Вітамінний плюс амінокислоти, такі як протеїни, всаа. В такому випадку ви отримуєте більш якісний і багатий склад для своїх м'язів і всього організму.

Вітамінний застосовують з протеїном якщо у вашому раціоні мало білка і потрібно чимось це компенсувати, нагадаємо, що норма білка для росту м'язів 2г білка на 1кг ваги тіла (тваринного походження)

Шкоду і побічні ефект від гейнера?

Мы очень часто слышим от новичков не сдуются ли мышцы после того, как перестанешь принимать гейнер. Ответ такой, если вы прекратите прием гейнера и при этом будете поддерживать свои мышцы тренировками и качественным соответствующим питанием – тогда конечно никаких потерь мышц не будет и не может быть, но, если после приема гейнера вы оставили питанием та том же уровне тогда ваше тело недополучает из гейнера 1000-1500ккал и рост мышц можете остановиться либо буду потери по весу, тут все зависит от вас и питания. Не кажучи вже про тій ситуації де, спортсмен припинив займатися зовсім, нашому організму ми м'язи просто так не потрібні і звісно будуть втрати без тренувань і харчування.

Стосовно складу гейнера, то його виготовляють із звичайних натуральних компонентів і продуктів, і травна система ніяк не відрізняє гейнер від звичайної їжі, тому що це одне і теж, різниця тільки в попередній обробці і пропорції.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner