Спортивне харчування це хімія?
Коротко і ясно і шкоду спортивного харчування
В суспільстві побутує думка, що спортивне харчування шкодить організму потім що виготовляється з хімічних компонентів, але чи так це насправді? Чому взагалі склався такий стереотип? Все насправді дуже просто, такий стереотип прийшов з бодібілдингу, в цьому виді спорту для збільшення м'язів у обсязі спортсмени вдаються до всіх можливих способів, як і в будь-якому іншому професійному спорті. Основним способом для нарощування позамежних обсягів є застосування стероїдних препаратів на базі тестостерону, це гормональні препарати, які по мимо величезної ефективності несуть в собі і ряд можливих побічних ефектів при грамотному застосуванні. Багато людей, не розуміючи різниці між звичайними спортивними добавками і фармакологічними гормональними препаратами плутають всі разом і поширюють один одному не правдиву інформацію. Так з'являються стереотипи про шкоду спортивного харчування.
З чого ж тоді виробляють спортивне харчування?
Спортивне харчування це концентрати із звичайної їжі, які нам необхідні нам для поповнення витрат по основних нутрієнтів, це якісні білки, вуглеводи і жири. Приміром найпоширеніший міф про протеїні, нібито це хімія, а хімія не може бути хорошою, звичайно ж це не так. Протеїн-це звичайний білок який виробляють з молока або сироватки молока, так само бувають і різні інші джерела, як наприклад яловичий протеїн, яєчний, соєвий, гороховий та інші. З молока роблять сироватку, з сироватки виділяють шляхом концентрації той самий сироватковий білок, його очищають від домішок, вбивають бактерії, додають смакову добавку і насипають в банку. Подібним способом виготовляється і інші продукти, і категорії спортивного харчування, де процес звичайно більш складний, але від цього він не буває поганим чи шкідливим. Щодо смакових добавок, то вони на сьогоднішній день прийшли абсолютно всі «кола пекла» і довели свою безпеку інакше б в країнах з найбільш жорсткими
Як правильно і безпечно вибирати спортивні добавки?
Безумовно не всі спортивні добавки ідеальні в принципі, серед величезної кількості виробників різних країн є продукти дорогі і високоякісні, а є дешеві і досить низькоякісні. Для экономии производители часто пользуются неграмотностью потребителя в данном вопросе и используют более дешевые углеводы в гейнерах, самые дешевые ароматизаторы, добавляют в состав к белковым смесям не дорогой креатин, таурин и многое другое что с одной стороны не делает ничего плохого и тем более всегда указывается на этикетке в графе ингредиенты, но с другой стороны сильно удешевляет и делает менее полезным ту или иную добавку.
Тому якщо ви не впевнені до кінця і у вас є сумніви на рахунок якості продукту і його ціни/ефективності, звертайтеся до наших фахівців, і ми з радістю допоможемо підібрати для вас найбільш оптимальне рішення.