Кошик
3334 відгуків
+380 (98) 369-16-12
+380 (50) 807-55-39
Вітаміни з США та Європи
Предтренировочний комплекс Trec Nutrition S. A. W 400 г NO, фото 2
Предтренировочний комплекс Trec Nutrition S. A. W 400 г NO, фото 2
Предтренировочний комплекс Trec Nutrition S. A. W 400 г NO, фото 2
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

✅Наявність смаків можна уточнити у менеджера

✅, відправлення у день замовлення, всі терміни з великим запасом

Опис Trec Nutrition S. A. W

Ультраконцентрированная формула для прийому перед тренуванням
Величезна сила, витривалість і васкуляризація
Тільки самі потужні компоненти та ефективні дози
S.A. W. суперконцентрована формула для прийняття до тренування, призначена для професіоналів. Для препарату характерний сильний анаболічну дію і надзвичайне збільшення обсягу працюючих м'язів. S. A. W. забезпечує їм додаткове постачання киснем, харчування та імпульс для подальшого зростання. Унікальний комплекс бета-аланіну та активних нейростимуляторів підвищує витривалість і концентрацію, а також збільшує енергетичні ресурси організму. Препарат протидіє передчасної втоми і надмірного «закисання» тканин. S. A. W. сприяє збільшенню сили і м'язової маси, а також покращує працездатність організму під час важких фізичних навантажень.

Ви хочете поліпшити результати тренувань і думаєте, як це зробити? Ви спробували вже всі і не досягли бажаних результатів? Ваші тренування схожі на нерівний бій з власними слабкостями? Ви не можете зосередитися,, у Вас болять м'язи, а при кожному черговому русі Ви прямо «виєте від болю»? Перед тренуванням Ви вже перепробували найрізноманітніші stack-і, але чи думали Ви, чому вони не діють так, як написано в рекламі»? Упакований у велику, красиву банку порошок не додав Вам сили і м'язової маси, як Ви цього чекали? Загадкова суміш екзотичних рослин і псевдо-інноваційних вуглеводів не діє, а лише призводить до того, що Ви дивно себе відчуваєте і обрастаете жиром? Вам необхідна СУПЕРАНАБОЛИЧЕСКАЯ ПІДТРИМКА!

СПОРТ ВИМАГАЄ ПРОФЕСІЙНОГО ПІДХОДУ!

Якщо Ви професійно ставитеся до спорту, яким Ви займаєтесь, Ви також повинні серйозно замислитися над харчовими добавками. Професійні тренування вимагають прийому професійних продуктів! Незалежно від того, чи займаєтеся Ви культуризмом, чи ставитеся до борцям або стронгменам, Вашим м'язам необхідні одні й ті ж компоненти, щоб постійно генерувати потужність і енергію! І тільки перевірені і безпечні речовини допоможуть Вам досягти успіху в будь-якій спортивній дисципліні. Не експериментуйте на власному організмі, використовуючи складні і не завжди безпечні комбінації мало відомих і погано досліджених компонентів. Залиште досліди вченим! Ви шукаєте хороший продукт для прийому перед тренуванням? Перевірте, скільки активних компонентів він містить насправді, тому що саме вони зможуть збільшити Ваші силові можливості! Не платите за зайві наповнювачі і за «високотехнологічні» системи, що транспортують креатин або амінокислоти, які насправді виявляються звичайним цукром! Запам'ятайте! Саме рівень концентрації продукту і правильний вибір активних складових і їх відповідні дози, а не розмір упаковки, впливають на остаточний ефект харчових добавок!

КОНЦЕНТРОВАНА СИЛА

Ви хочете, щоб Ваші м'язи були більше і потужніше, а рухи швидше, сильніше і точніше? Ви хочете подолати свої слабкості і максимально використовувати потенціал свого організму? Спробуйте S. A. W. - найсильніший stack для прийому перед тренуванням, який коли-небудь з'являвся в лабораторіях TREC NUTRITION. Загострите свої почуття! Відчуйте небувалий приплив енергії і абсолютно нові спортивні відчуття. З цього моменту Ваш мозок отримає абсолютний контроль над роботою м'язів! Ваші тренування будуть проходити на найвищому рівні інтенсивності, про який Ви раніше навіть не мріяли. Замініть свою звичайну тренування SUPER ANABOLIC WORKOUT!

АБСОЛЮТНА СИНЕРГІЯ, ТІЛЬКИ ПЕРЕВІРЕНІ КОМПОНЕНТИ

S. A. W. - це формула, що поєднує виключно перевірені, безпечні та ефективні активні речовини, які допоможуть Вам подолати тренувальний застій вже після першого прийому. Незвичайно висока концентрація активних компонентів надає харчовим добавкам абсолютно новий вимір. S. A. W. - це суть підтримки в чистому вигляді - продукт без зайвих добавок, наповнювачів і цукру. Завдяки надзвичайно високому рівню концентрації (майже 96% рецептури препарату складають активні речовини) і самому якісної сировини, кожні 5 г препарату приховують в собі величезний анаболічний і эргогенический потенціал. Компоненти продукту, що володіють синергетичним дією, різко збільшують можливості організму для роботи з великими навантаженнями. Тому Ви не тільки можете тренуватися довше і інтенсивніше, але Ваші зусилля принесуть також набагато кращі результати. Формула препарату, яка активізує головні анаболічні шляхи організму, допоможе Вам дуже швидко сформувати м'язи найвищої якості, які в змозі витримати важку навантаження, при цьому, без ризику появи жирових відкладень.

SUPER PUMP VASODILATORS

Високотехнологічний матрикс дивно сильних активатори окису азоту (NO), дія яких багаторазово підтверджено у ході наукових досліджень. Відповідні дози альфа-кетоглютарата і ефіру яблучної кислоти L-аргініну в поєднанні з L-цитрулін малатом швидко прискорюють синтез NO в організмі. Щоб максимально використовувати дрімаючий в цих компонентах потенціал, до складу продукту доданий ViNitrox™ - патентований екстракт яблук і винограду. Містяться в ньому натуральні рослинні поліфеноли, активізують ензим, який контролює виділення окису азоту в організмі. Завдяки цьому збільшується його продуктивність, з'являється більше NO і подовжується період його активності. Ефект цієї дії спостерігається вже з самого початку тренувань, а повна васкуляризація не зникає, і зберігається набагато довше, ніж при інших препаратах. Протягом всього тренування м'язи краще забезпечуються кров'ю і постійно отримують необхідні поживні речовини і кисень.

ANABOLIC ENERGY MAXIMIZER

Це спеціальна рецептура компонентів, які максимально збільшують виробництво енергії в ході тривалих і інтенсивних тренувань. Висока доза бета-аланіну перешкоджає передчасної втоми м'язів і знижує рівень концентрації молочної кислоти в м'язах. Утворюється з неї карнозин діє як натуральний буфер, який допомагає підтримати в клітинах оптимальні для інтенсивної роботи метаболічні умови. У результаті знижується біль у м'язах до і після тренування, а інтенсивні м'язові скорочення перестають сопроваждаться відчуттям «печіння». Енергетичний матрикс доповнено також ретельно підібраними активними нейростимуляторами. Дані компоненти стимулюють нервову систему і підсилюють концентрацію, що дозволяє отримати повний контроль мозку над роботою м'язів. Таурин і L-тирозин - це джерела нейропередатчиков, які прискорюють протікання нервових імпульсів і уповільнюють появу відчуття втоми. Кофеїн посилює метаболізм і покращує роботу центральної нервової системи, що спонукає організм до більш інтенсивної роботи і додатково збільшує виробництво енергії, а нарингенин дозволяє підтримувати цей ефект протягом тривалого часу.

WORKOUT CREATINE SURGE

В ході напружених тренувань настає різке зростання інтенсивності протікання процесів метаболізму в м'язових клітинах. Щоб встигнути з виробництвом і передачею необхідної для скорочення м'язів енергії, потрібна величезна кількість ATP (аденозинтрифосфату). Для відтворення ресурсів цього основного клітинного палива необхідний креатин. S. A. W. містить ефективну формулу синергетично діючих форм креатину - моногідрату, ефіру яблучної кислоти та складного етилового ефіру. Поєднання трьох різних форм цієї субстанції оптимізує її передачу і засвоєння. Мышцы лучше обеспечены креатином, а запасы ATP регенерируются быстрее. Таким образом, улучшается сила и скорость сокращения их волокон, что непосредственно позволяет увеличить уровень нагрузки на тренировке.

КОМУ РЕКОМЕНДУЕТСЯ ДАННЫЙ ПРЕПАРАТ?

S.A.W. - это универсальный продукт, рекомендуемый профессиональным спортсменам, особенно в период крайне высокой интенсивности тренировок или стагнации. S.A.W. - это сильный и эффективный препарат, необыкновенный энергетический эффект которого можно почувствовать уже с первого приема. Результатом регулярного применения является прирост чистой мышечной массы и значительное улучшение спортивных результатов, особенно в дисциплинах, требующих высокого уровня силы и физической выносливости. Продукт рекомендуется принимать перед тренировкой спортсменам, которые занимаются силовыми видами спорта - культуризмом, троеборьем, тяжелой атлетикой и т.д.

Состав Trec Nutrition S.A.W :  100 г    15 г    5 г

Энергетическая ценность    0 ккал    0 ккал    0 ккал
Протеины    0    0    0
Жир    0    0    0
Углеводы    0    0    0
Активные компоненты    

Альфа-кетоглютарат Л-аргинина, Цитруллин Малат, L-Аргинин Малат, Vinitrox™: Экстракты Винограда и Яблок    41,60 г    6240 мг    2080 мг
Бета-Аланин, L-Тирозин, Экстракт Грейпфрута [98% нарингенина]    27,02 г    4053 мг    1351 мг
Обезвоженный кофеин    2 г    300 мг    100 мг
Креатин моногидрат, креатин малат, креатин этил эфир    25 г    3750 мг    1250 мг

Как принимать Trec Nutrition S.A.W? 

В зависимости от необходимости, интенсивности нагрузки и чувствительности к действию препарата, необходимо растворить от 5-15 g концентрата (1-3 мерки) в 100-200 ml воды, используя для этого шейкер. Препарат следует принимать за 30 мин. до начала тренировки. Внимание! Продукт имеет сильное возбуждающее действие, не употреблять перед сном.

 

Основні
ВиробникTrec Nutrition
Країна виробникПольща
Кількість1 шт.
ТипПорошок
Користувацькі характеристики
Вага0.4
  • Ціна: 1 909,68 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner