Кошик
3305 відгуків
+380 (98) 369-16-12
+380 (50) 807-55-39
Вітаміни з США та Європи
L-Arginine, L-Ornithine L-Lysine 60 caplets, фото 2
L-Arginine, L-Ornithine L-Lysine 60 caplets, фото 2
L-Arginine, L-Ornithine L-Lysine 60 caplets, фото 2
L-Arginine, L-Ornithine L-Lysine 60 caplets, фото 3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
L-Arginine, L-Ornithine L-Lysine 60 caplets

L-Arginine (L-Аргінін) – незамінна амінокислота), головний компонент організму, донор азоту. Він постачає азотом систему ферментів, званих NO-синтазами, які синтезують NO, або нітрозо-групу. Нітрозо-група – це медіатор міорелаксації судин артериа льного русла. Тобто нітрозо-група – це головне речовина, що регулює тонус судин артеріального русла, від якого залежить діастолічний тиск.

 

L-Аргінін бере участь у циклі переамінування і виведення з організму кінцевого азоту, тобто продукту розпаду відпрацьованих білків. Тобто він очищає м'язи від азотистих шлаків, що накопичуються під час тренування.

 

L-Аргінін – це один з найбільш ефективних стимуляторів продукції гормону росту, дозволяє його підтримувати концентрацію на верхніх межах норми. Тому його часто призначають при недостатньому рості у дітей і підлітків, при дефіциті м'язової маси дітей і підлітків (дистрофії).

 

L-Аргінін сприяє поліпшенню настрою, робить людини більш активним, ініціативним і витривалим, його недолік в харчуванні призводить до уповільнення росту.

 

L-Аргінін використовується в профілактиці та лікуванні гіпертонічної хвороби.

 

L-Аргінін використовується для профілактики атеросклерозу, поліпшенню реологічних властивостей крові. Він перешкоджає утворенню кров'яних згустків і адгезії цих згустків на внутрішній стінці артерій - тим самим зменшується ризик виникнення тромбів та атеросклеротичних бляшок. Це важливо чоловікам у віці 40-60 років, коли потенція може згасати на фоні ураження судин статевого члена і малого тазу.

 

L-Аргінін використовується в лікуванні таких хвороб, як цироз і жирове переродження печінки.

 

L-Аргінін використовується для збільшення очисного потенціалу нирок по виведенню кінцевих продуктів азотистого обміну.

 

L-Аргінін збільшує швидкість заростання пошкоджених тканин, розтягування сухожиль, переломів кістки. При будь-фізичної травми збільшується потреба в аргинине.

 

L-Аргінін здатний збільшувати м'язову і зменшувати жирову масу тіла, в кінцевому результаті роблячи фігуру більш стрункою і легкої за рахунок поліпшення харчування м'язів. (Він дуже важливий для обмінних процесів у м'язах, а тим самим і для їх питомої сили і маси).

 

L-Аргінін ефективний для інтенсифікації сперматогенезу, що використовується для лікування безпліддя у чоловіків.

L-Аргінін збільшує силу і тривалість кровонаповнення статевих органів як у чоловіків, так і у жінок. Він подовжує час статевого акту, підсилює приємні відчуття, як у чоловіка, так і жінки і робить оргазм більш тривалим і яскравим. Цей ефект пов'язаний з вивільненням оксиду азоту при розпаді молекули аргініну в організмі. Надходження цього ж речовини лежить в основі ефекту відомого стимулятора потенції Віагри.

 

Розмір порції: 4 каплеты

 

Порцій в упаковці: 15

L-аргінін HCl, Free Form 1447 мг
L-орнитин HCI Free Form 900 мг
L-лізин HCl, Free Form 1200 мг

 

Інші інгредієнти:

желатин, магнію стеарат рослинний, діоксид кремнію.

 

Упаковка: 60 каплеты

 

Спосіб застосування та дози:

Приймати 4 каплеты1 раз в день, переважно на порожній шлунок. Перед застосуванням проконсультуйтеся зі своїм тренером або кваліфікованим лікарем.

 

УВАГА! У разі вагітності, годування, проходження медичного лікування проконсультуйтеся у лікаря, перш ніж приймати цей продукт. Припиніть використання препарату і проконсультуйтеся з лікарем у випадку виникнення яких-небудь несприятливих реакцій. Зберігати в сухому, прохолодному, недоступному для дітей місці. Не використовувати продукт, якщо захисна плівка пошкоджена або відсутня.

Основні
ВиробникPuritan's Pride
Країна виробникСША
Кількість60 шт.
ТипТаблетки
Вага60 г
Користувальницькі характеристики
тип призначенняАргінін Орнитин Лізин Puritan's Pride L-Arginine, L-Ornithine L-Lysine 60 таб
За призначеннямАргінін, Лизин
  • Ціна: 635,76 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner