Кошик
3336 відгуків
+380 (98) 369-16-12
+380 (50) 807-55-39
Вітаміни з США та Європи
Предтренировочний комплекс Universal Animal Pump Pro 440 г, фото 2
Предтренировочний комплекс Universal Animal Pump Pro 440 г, фото 2
Предтренировочний комплекс Universal Animal Pump Pro 440 г, фото 2
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

✅, відправлення у день замовлення 

Опис Універсальний Animal Pump Pro

Формула Animal Pump Pro від Universal Nutrition була розроблена IFBB Pro Джоном Джеветтом для використання синергії між ефективно дозованими інгредієнтами. Цей склад збільшить пампінг і продуктивність під час виконання вправ. Animal Pump Pro створили для тих, хто чутливий до кофеїну, але як і раніше хоче отримати всі переваги добавки перед тренуванням. Подивіться на інгредієнти, які виведуть ваші тренування на наступний рівень:

Суміш для пампінгу і клітинної волюминации

Цитрулін малат: є амінокислотою і більш ефективним засобом для збільшення рівня L-аргініну в сироватці, ніж прийом самого L-аргініну, який значно підвищує рівень оксиду азоту (NO). Покращуючи приплив крові до працюючих м'язів, цитрулін може зменшити втому, підвищити працездатність і силу.

Нитрозигин: запатентований сполука, що складається з аргініну і кремнію, пов'язаних разом інозитом. Нитрозигин може збільшити вироблення NO в 5 разів ефективніше, ніж аргінін, зменшити маркери пошкодження м'язів при тренуваннях і видалити метаболічний побічний продукт з працюючих м'язів. Кремній, компонент нитрозигина, збільшує міцність і гнучкість стінок артерій, що призводить до поліпшення кровотоку і станом серцево-судинної системи.

Hydromax: запатентована висококонцентрована форма гліцерину, яка може підвищити витривалість і запобігти зниженню втоми під час тренувань. Він володіє високою осмотичної здатністю і може збільшувати загальний об'єм води в організмі. Це поліпшить м'язову повноту і сосудистость.

Моногидрат креатина: наиболее проверенная эргогенная помощь в силовых тренировках. Креатин обеспечивает источник фосфата для производства АТФ, улучшая прочность, выходную мощность и увеличение мышечной массы. Кроме того, осмотически активное соединение, способное втягивать воду внутрь мышц, в свою очередь, усиливает эффект откачивания клеток.

Смесь для повышения энергии и фокусировки

Альфа-ЦПХ: здатність долати гематоенцефалічний бар'єр і забезпечувати холін, який може сприяє утворенню ацетилхоліну. Ацетилхолін є нейромедіатором, що бере участь у функції нервової системи і скороченні м'язів. Підвищуючи рівень ацетилхоліну, можна поліпшити фокусування, когнітивні функції і спроможність викликати більш сильні скорочення м'язів.

Гуперзин А: ингибитор ацетилхолинэстеразы. Это холинергическое соединение, которое предотвращает расщепление ацетилхолина в мозге. Предотвращая распад ацетилхолина, Гуперзин А может улучшить мотивацию, сосредоточенность и специфичность задачи.

L-тирозин: аминокислота, используемая для производства норадреналина и дофамина. L-тирозин является сырьем для этих катехоламинов, что положительно влияет на снижение когнитивных функций во время острых стрессов, так же как и во время тяжелых тренировок.

Электролиты

Морская соль: хлорид натрия, важнейший компонент гидратации спортсмена. Натрий является основным электролитом во внеклеточной жидкости и играет важную роль в пищеварении, когнитивной функции и сокращении мышц. Даже всего лишь 2% потери жидкости могут привести к снижению работоспособности, поэтому гидратация является одним из ключей к лучшим возможным тренировкам.

Предтренировочник без стимуляторов.
Разработано в сотрудничестве с IFBB Pro и сертифицированным диетологом Джоном Джеветтом.
Эффективно дозированная формула для максимизации производительности, фокусировки и прокачки.

Состав Universal Animal Pump Pro в одной порции – 19,1 г:

Калорийность - 100 ккал

Всего углеводов - 3 г

Натрий - 160 мг

Калий - 75 мг

Смесь для пампинга и клеточной волюминации:

Креатин моногидрат - 5000 мг

Цитруллин малат - 4000 мг

Глицерол 65% (HydroMax) - 3000 мг

Инозитол - стабилизированный силикат аргинина (Nitrosigine) - 1500 мг

Смесь для повышения энергии и фокусировки:

L-тирозин - 2000 мг

L-альфа глицерилфосфорилхолин (Alpha GPC) 50% - 600 мг

Гуперзин А (из экстракта баранца пильчатого (Huperzia serrata)) - 100 мкг

Электролиты (морская соль) - 400 мг

Как принимать Universal Animal Pump Pro?

Смешайте одну порцию (2 мерные ложки – 19,1 г) с 300 мл воды. Принимайте по одной порции за 15-20 минут до тренировки.


 

Основні
ВиробникUniversal Nutrition
Країна виробникСША
Кількість1 шт.
ТипПорошок
Користувацькі характеристики
Вага0.44
  • Ціна: 2 238,91 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner