Кошик
3304 відгуків
+380 (98) 369-16-12
+380 (50) 807-55-39
Вітаміни з США та Європи
Предтренировочний комплекс Ronnie Coleman Yeah Buddy 270 г, фото 2
Предтренировочний комплекс Ronnie Coleman Yeah Buddy 270 г, фото 2
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Опис Ronnie Coleman Yeah Buddy

Предтренировочний комплекс Yeah Buddy від Ronnie Coleman зроблений на основі найсильніших сполук, які допоможуть вам підготуватися до самої напруженої тренувальної сесії. Серед них варто відзначити цитрулін і агматин сульфат для поліпшення м'язового пампінгу, Carnosyn для зменшення рівня молочної кислоти в м'язах, TeaCrine для стимулювання енергетичних можливостей організму, кофеїн для підвищення концентрації уваги. Даний список не повний. У формулі є також інгредієнти, які стимулюють процеси спалювання жиру, а також сполуки, що оптимізує використання кисню організмом.

Переваги Ronnie Coleman Yeah Buddy:

На основі цитруліну, агматин сульфату, холін битартрата, йохімбіну, синефрин, фенетиламіну, Carnosyn, TeaCrine, PharmaSure, екстракту юстиції судинної, хигенамина.

Підвищує енергетичні можливості організму.
Дає підвищену концентрацію уваги.
Допомагає у боротьбі з м'язовою втомою.
Покращує накачування м'язів нутрієнтами.
Підтримує забезпечення організму киснем.
Стимулює спалювання жиру.
Предтренировочний комплекс.
Yeah Buddy для поліпшення фізичних і ментальних можливостей організму.

Добавка являє собою поєднання безлічі інгредієнтів, призначених для підготовки вашого організму до майбутньої фізичної навантаженні. При цьому мова тут йде про інтенсивних і напружених тренувальних сесіях, оскільки кожен з компонентів дає сильний ефект, розрахований на тих, хто ставить свій організм в умовах підвищених навантажень.

У формулі даного комплексу знаходяться наступні сполуки: цитрулін, агматин сульфат, холін бітартрат, йохімбін, синефрин, фенетиламин, Carnosyn, TeaCrine, екстракт юстиції судинної, хигенамин.

Цитрулін і агматин сульфат забезпечать накачування м'язів підвищеної порцією кисню та інших цінних поживних сполук. Роблять вони це через участь у синтезі оксиду азоту, який розширює кровоносні судини і прискорює кровотік. З током крові до м'язів і інших тканин та органів приливає більше поживних речовин, які необхідні для їх оптимальної роботи. Отримуючи підвищену кількість будівельного матеріалу і джерел енергії, ваші м'язи виявляються в більш вигідних умовах з точки зору зростання і відновлення, а також підвищення силових показників.

За поліпшення ваших силових можливостей у складі даного спортивного харчування відповідають також TeaCrine і Carnosyn. TeaCrine – це клінічно протестований компонент, що сприяє енергетичної підживлення і поліпшенню ментальної активності мозку. Ще він підвищує мотивацію і допомагає зберігати позитивний настрій. Carnosyn сприяє високій працездатності через зменшення рівня молочної кислоти в м'язах, при надлишку якої зазвичай і приходить передчасна м'язова втома.

Екстракт юстиції судинної дає бронхорозширюючий ефект. Це означає, що він краще відкриває дихальні шляхи підвищення порції споживаного кисню. За рахунок цього також підтримується висока ступінь продуктивності організму.

PharmaSure – це запатентований компонент на основі безводного кофеїну. Як один з найсильніших стимуляторів нервової системи він допомагає довше утримувати концентрацію і не відчувати психічної втоми. Ще кофеїн стимулює термогенез, збільшуючи порцію витрачених калорій і даючи додаткову енергію.

Холин битартрат важен для нормального состояния клеточных мебран и для производства ацетилхолина, который играет большую роль в мышечном сокращении и работе мозга. Усиливает его эффект фенетиламин, участвующий в образовании гормонов счастья, которые действуют в мозге как нейромодуляторы и улучшают его работу.

Хигенамин, йохимбин и синефрин помогут вам сжигать больше жира, воздействуя на липолиз.

Состав Ronnie Coleman Yeah Buddy на порцию - 6 г (мерная ложка):

Калорийность – 5 ккал

Всего углеводов - 1 г

Pump & Endurance: 3250 мг

Карнозин (бета-аланин) - 2500 мг

Нитрозигин (стабілізований инозитолом аргининсиликат) - 750 мг

Підвищення концентрації 600 мг

Холіну бітартрат - 550 мг

Theacrine (як TeaCrine) - 50 мг

Кофеїн пролонгованої дії - 420 мг

Кофеїн безводний і кофеїн PharmaSure SR Time-Released.

"Yeah Buddy" суміш - 250 мг

Синефрин гідрохлорид (4-[1-гідрокси-2-(метиламино)етил]фенол), хигенамина гідрохлорид (1-[(4-гідроксифенил)метил]-1,2,3,4-тетрагидроизохинолин-6,7-діол), фенэтиламин (2-фенилэтанамин), юстиція судинна, йохімбіну гідрохлорид (метиловий ефір 17α-гідрокси-йохимбан-16α-карбонової кислоти)

Інші інгредієнти:

Лимонна кислота, кремнезем, натуральні та штучні ароматизатори, сукралоза, ацесульфам калію, яблучна кислота, сіль і FD & C Yellow No 5

Як приймати Ronnie Coleman Yeah Buddy?

Змішайте 1 мірну ложку з 240-360 мл води.

Основні
ВиробникRonnie Coleman
Країна виробникСША
Вага0.27 г
Кількість1 шт.
ТипПорошок
  • Ціна: 884 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner